Te fundit

Armando Sadiku pozon si model

Screenshot_2

Lojëtari i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka pozuar si model për revistën “Bordo”.
“Europiani më ndryshoi jetën”, është titulli që shoqëron intervistën e Sadikut, raporton
Balkanweb.
Gjatë Kampionatit Evropian të Futbollit ishte goli I Sadikut që I dhuroi emocione kuqezinjve.
Maqedoni, gruaja godet me thikë burrin
Një 25-vjeçare me origjinë shqiptare ka goditur me thikë burrin e saj, duke e plagosur.
Bashkëshorti i saj ishte 16 vjet më i madh në moshë dhe ata jetonin në fshatin Trabotivisht.
Sipas mediave maqedonase shqiptarja me iniciale A. O. ka tentuar ta vrasë më thikë bashkëshortin e saj pas një konflikti banal.
41 vjeçari S. O. mësohet se është duke u mjekuar në Dellçovë, ndërsa gruaja e tij është arrestuar.
GE/ tvbulqiza.al