Te fundit

4-vjeçari në Vlorë bie nga kati 4 i pallatit

download (2)

Një i mitur ka rënë nga kati 4 i një pallati në qytetin e Vlorës.
Sipas “News 24”, incidenti ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 19:00, në lagjen “Isa Boletini”.
4-vjeçai me iniciale J. I. ka rënë në tokë nga kati 4 i pallatit dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Vlorës, por për shkak të gjendjes së tij shëndetësore të rëndë është dërguar më pas drejt Tiranës, për mjekim më të specializuar.
Dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht dhe fëmija ka rënë nga ballkoni.
GE/ tvbulqiza.al