Te fundit

70 milion euro për James

james-rodriguez-in-colombia-red-shirtChelsea ka ofruar një shifër maramendëse për James Rodriguez, për transferimin e tij nga Reali.

Sipas spanjolles “AS”, “blutë e Londrës”  pas refuzimit nga Zidane, presin një përgjigje edhe nga presidenti Florentino Perez për transferimin. James u aktivizua pak nga trajneri Zidane sezonin e shkuar dhe pak gjasa ka që edhe për sezonin e ri të gjejë hapësirë dhe shumë klube kanë shfaqur interes për të.

Në krye të listës është Chelsea, por jo më larg mbeten Arsenal dhe PSG.

MF/tvbulqiza.al