Te fundit

Aksident në aksin Lezhë-Milot

1470478071makinamakisaaHumb jetën në aksident mëngjesin e sotëm 72 vjecari Nikoll Frangu.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit Benz me targë AA841BT, ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka aksidentuar këmbësorin N.F.

Drejtuesi i mjetit , Gjin Beqirim, 25 vjeç, banues në Lezhë, është shoqëruar në komisariat.

MF/tvbulqiza.al