Te fundit

Asgjësohen 2 mijë rrënjë Cannabis në Lezhë

burningweedMëngjesin e sotëm sipas një njoftimi për shtyp nga drejtoria lokale e policisë, pas informacioneve të siguruara në rrugë operative, në vendin e quajtur Gëziq u konstatua prania e bimëve dhe u krye asgjësimi i tyre me anë të djegies.

Uniformat blu po punojnë ende për identifikimin dhe kapjen e autorëve, ndërkohë që materialet hetimore i kanë kaluar prokurorisë së rrethit për procedim të mëtejshëm.

MF/tvbulqiza.al