Te fundit

Asgjësohen 2850 bimë kanabis në Adriatik

puke-parcela-400x238

Policia e Kurbinit ka asgjësuar ditën e djeshme 2850 bimë narkotike të llojit Cannabis Sativa.
Bimët e gjetura në fshatin Adriatik ishin mbjellur në një zonë pyjore dhe aksioni ka ardhur pas monitorimit ajror me datë 14.07.2016
Policia gjeti dhe asgjësoi bimët narkotike, ndërkohë që po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al