Te fundit

Asus zgjeron linjën Zenfone 3

Kompania e njohur teknologjike, Asus ka zgjeruar edhe më shumë familjen e telefonave Zenfone 3.

Kjo familje që përbëhej nga Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe dhe Zenfone 3 Ultra, tani ka edhe dy anëtar ëtë rinj Zenfone 3 Laser dhe Zenfone 3 Max.

The Zenfone 3 Laser është pasardhës i Zenfone 2 Laser. Ai ka sistem më të shpejtë të kamerës 13MP. Ekrani i tij është 5.5-inç, ka katër gigabajt RAM dhe 32GB hapësirë të brendshme. Një model i tillë kushton rreth 241 euro.

Zenfone 3 Max ka bateri 4100mAh , ekran 5.2-inç, 3GB RAM dhe 32GB hapësirë të brendshme. Telefoni kushton 181 euro.