Te fundit

Atentat në autostradën Lezhë-Tiranë

14725864341472414743alarmBurime policore lokale bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Rotonda” dhe ku pre e plumbave ka rënë shtetasi me inicialet T.K, 35 vjec, banues në Shkodër.

Forcat e policisë që kanë mbërritur në vendin e ngjarjes kanë bërë të mundur shoqërimin e tij në spitalin e Lezhës, ndërsa janë ngritur edhe postoblloqe për kapjen e autorëve.

Ndërkohë që policia ka shoqëruar në komisariat disa të dyshuar për t’u marrë në pyetje