Te fundit

Besnik Mustafaj: Kandidatura e PD-së për Dibrën, një zgjedhje e shkëlqyer

mustafajBesnik Mustafaj, ish-­ministri i Jashtëm  e ka cilësuar zgjedhje të shkëlqyer të PD-së, kandidaturën për Dibrën.

Në profilin e tij në Facebook, Mustafaj e vlerëson zgjedhjen e bërë së fundmi duke shprehur vlerësime për Sherefedin Shehun.

“Një zgjedhje e shkëlqyer për Dibrën nga ana e Partisë Demokratike.

Sigurisht një sakrifice e madhe për vete Sherefedin Shehun, por nga ato sakrifica që e rritin atë si politikan në sytë e dibranëve dhe të mbarë shqiptarëve.

Urimet më të përzemërta Dibrës!”­ shkruan Mustafaj.