Te fundit

Britani, rrihen në mes të autostradës për një vend

001

Në Britani është rregjistruar një rast jo i zakonshëm dhune, ku një person qëllon një tjetër për vendin që do të zinin makinat në autostradë.

Siç paraqitet në videon e “Daily mail”, shoferi i mjetit tip Vauxhall “Corsa”, nxehet kur automjeti tip BMW i zë rrugën dhe e grushton këtë të fundit.

Në momentin që drejtuesi i BMW-së tenton të hapë derën, shoferi tjetër irritohet edhe më shumë.

GE/  tvbulqiza.al

http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1305096.html