Te fundit

Burrel, goditën për vdekje fqinjin për çështje pronësi, arrestohen bab e bir

downloadPolicia e Burrelit ka vënë në pranga Demir Pali dhe Florian Pali, përkatësisht 73 dhe 27 vjeç, pasi ditën e djeshme kanë goditur për vdekje fqinjin e tyre.

Sipas Policisë së Shtetit, mësohet se ka mbetur i vdekur shtetasi Q.P 58 vjeç, banues në burrel, ku bab e bir e kanë goditur duke e lënë të vdekur në vend.

Mësohet se burim i këtij konfliti ku mbeti i vdekur 58 vjeçari kanë qenë çështje pronësie të pazgjidhura ndërmjet dy familjeve.

/tvbulqiza.al/