Te fundit

Dibër, asgjësohen 1050 bimë narkotike

download

Policia e Dibrës me datë 23 korrik ka gjetur të mbjella 1050 bimë narkotike, të llojit Cannabis Sativa.
Bimët u zbuluan në fshatin Zall Kalis dhe sipas policisë po punohet për kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al