Te fundit

Elbasan, vritet me thikë 36 vjeçari

1475349321ppppppppppp

Një person është vrarë në orët e mbrëmjes së të shtunës në qytetin e Elbasanit me thikë.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si “Stacioni i Trenit”, ndërsa viktima është rreth 36 vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Policia kë bërë të ditur se në vendngjarje ka gjetur edhe dy gëzhoja, shkruan Top-channel.

Forca të shumta policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes.

/tvbulqiza.al