Te fundit

Fushë-Bulqizë, gjenden dhe asgjësohen bimë narkotike

 

146833651414658158831465454229kolonje

Mbrëmjen e djeshme policia e Bulqizës ka gjetur të mbjella 26 bimë të dyshuara narkotike, të llojit Cannabis Sattiva, në fshatin Dushaj të Fushë-Bulqizës.

Bimët janë gjetur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22:30.
Sipas policisë së bulqizës po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

GE/ tvbulqiza.al