Te fundit

Gjendet kanabis në “Vargmalet e Skënderbeut”

kanabis2

Policia e Matit ka gjetur ditën e djeshme 3600 bimë kanabis sativa, në vendin e quajtur “Vargmalet e Skënderbeut.

Sipas policisë bimët u gjetën rreth orës 14:00 dhe u asgjësuan nga uniformat blu.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

GE/ tvbulqiza.al