Te fundit

Ja momenti i sulmit me armë në Mynih të Gjermanisë (VIDEO)

Screenshot_1

Gjatë pasdites së sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një qendër tregtare të Mynihut në Gjermani, aty ku po zhvillohet edhe një operacion i madh i policisë gjermane, siç raportojnë mediet vendase.
Televzionet gjermane kanë publikuar momentin kur një person i armatosur del nga një dyqan dhe nis që qëllojë në drejtim të njerëzve në rrugë.
Në video dëgjohen të shtënat dhe ulërimat e njerëzve në rrugë që largohen me shpejtësi.
GE/ tvbulqiza.al