Te fundit

Kurbin, gjendet 17-vjeçari i larguar nga shtëpia

auto_14519035381451493071policia1231451909408

Policia e Kurbinit ka gjetur dhe dorëzuar në shtëpi 14-vjeçarin me iniciale G.N., që u largua ditën e djeshme nga shtëpia.

Largimi i tij nga banesa u denoncua në polici nga babai, 41-vjeçari me iniciale L.N.

Sipas komunikatës së Komisarjatit të Kurbinit, i mituri  deklaroi se ishte larguar me dëshirën e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për vlerësim.

GE/ tvbulqiza.al