Te fundit

Ndeshja me Maqedoninë do të riluhet në orën 14:00

Screenshot_11-7

Federata Shqiptare e Futbollit kërkonte dje që ndeshja të luhej në orën 16:00, ndërsa pala maqedonase në orën 12:00.

Maqedonasit pretendojnë që takimi të luhet në orën 12:00, pasi kanë fluturime të planifikuara për lojtarët e tyre, shkruan Syri.net

Delegatët e UEFA-s dhe FIFA-s kanë diskutuar gjatë për këtë situatë dhe në fund është vendosur që takimi të luhet në orën 14:00 të ditës së martë.

/tvbulqiza.al