Te fundit

Në kërkim të “Audi-t”

policia-e-dibres-640x480Ditën e e djeshme është shoqëruar në komisariat shtetasi D.S, 47 vjec, pasi dyshohet se, në Maqellarë, ka goditur me grushte shtetasin D.I, vjeç 45, banues në fshatin Dovalan.

Sipas raportit policor, gjithashtu rreth orës 02:45, me mjetin tip “Audi Q-7”,  shtetasi nuk i është bindur postbllokut të policisë për të ndaluar dhe për pasojë është përplasur me një shtyllë elektrike duke e dëmtuar atë plotësisht, duke rrezikuar edhe jetën e punonjësve të rendit.

Policia vazhdon ende kërkimin per kapjen e tij.

/tvbulqiza.al