Te fundit

Reagon Deputeti i Qarkut Diber, R.Keta, i cili thot qe Gollobordes dhe Bulqizes u kane humbur shpresat

Reagon Deputeti i Qarkut Diber, R.Keta, i cili thot qe Gollobordes dhe Bulqizes u kane humbur shpresat
Pas kronikes se dhene per zonen e Gollobordes, ne rrethin e Bulqizes qe kufizohet me Maqedonine, ka reaguar edhe deputeti i Qarkut te Dibres,Roland Keta ne lidhje me mungesen e infrastruktures ne zonen e Gollobordes me mungesen e ujit te pijshem dhe te qendrave shendetsore.
Deputeti Keta,komentoi ne lidhje me kroniken e dhene ne TV Bulqiza,ku sipas tij gjendja e Gollobordes eshte per te ardhur keq, Une personalisht kam ngritur zerin ne parlament thote Keta, si dhe do jem zeri i tyre per te gjitha problemet qe ka zona.