Te fundit

Sopot, zbulohet kanabis

01

Blutë e Bulqizës zbuluan me datë 30 gusht bimë narkotike në fshatin Sopot.

Sipas policisë u zbuluan dhe asgjësuan 150 bimë narkotike kanabis sativa.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

GE/ tvbulqiza.al