Te fundit

Tag Archives: autostrade

Atentat në autostradën Lezhë-Tiranë

Burime policore lokale bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Rotonda” dhe ku pre e plumbave ka rënë shtetasi me inicialet T.K, 35 vjec, banues në Shkodër. Forcat e policisë që kanë mbërritur në vendin e ngjarjes kanë bërë të mundur shoqërimin e tij në spitalin e Lezhës, ndërsa janë ngritur edhe postoblloqe për kapjen e ... Read More »