Te fundit

Tag Archives: banda italo-shqiptare

Goditja e grupit italo-shqiptar

19 persona, pjesë e një bande italo-shqiptare të trafikimit të lënëve narkotike, janë vënë në pranga nga policia italiane, në zonën e Leçes. Gjatë kontrolleve të ushtruara në banesat e të arrestuarve policia ka gjetur 14 kg heroinë, 1 kg kokainë, 136 kg kanabis si dhe 3 armë zjarri automatike. 10 nga 19 personat e arrestuar mësohet se janë shqiptarë, ... Read More »