Te fundit

Tag Archives: banke

Tiranë, 19 milionë lekë të grabitur në bankën e nivelit të dytë

Grabitja e bankës së nivelit të dytë në Tiranë nuk ka mbetur në tentativë. Përkundrazi, grabitësit kanë arritur të largohen me një shumë të mëdha parash. Pas disa orë hetimesh, agjentët e policisë kanë konstatuar se autorët, ende të paidentifikuar, janë larguar me të paktën 19 milionë lekë të reja, transmeton TCH. Mëngjesin e kësaj të hëne, filiali i bankës ... Read More »

Vlorë, dy persona të armatosur grabisin bankën

Dy persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur këtë të hënë selinë e një banke në qendër të qytetit të Vlorës. Tek Sheshi i Flamurit, dy personat pasi janë futur në ambjentet e bankës, kanë neutralizuar dy rojet private duke i kërcënuar me armë dhe kanë mundur të marrin paratë nga dy sportele. Pasi kanë bërë grabitjen, autorët kanë ... Read More »