Te fundit

Tag Archives: Bolonja

Ndalen Roma dhe Interi, Torino shkatërron Bolonjën

Në javën e dytë të Serisë A vjen edhe hapi i parë fals i Romës, e cila konsiderohet si një nga pretendentët në luftën për titull.  Vedhekuqtë kryesuan 2-0 ndeshjen në transfertë kundër Cagliarit, por në fund lëshuan terren dhe vendasit e barazuat rezultatin 2-2, duke bërë që skuadra e Spaletit të marrë vetëm një pikë nga kjo sfidë, shkruan ... Read More »