Te fundit

Tag Archives: Brreli

Kategoria e Parë/ Kalendari i plotë, ja me kë do përballet Burreli

U hodh shorti për Kategorinë e Parë në ambientet e FSHF-s dhe kalendari i Kategorisë së Parë është përcaktuar tashmë. Siç shihet, në grupin A ka mbetur Iliria, ndërsa është përjashtuar Mamurrasi pasi nuk ka paguar detyrimet në federatë. Kështu Partizani B do të garojë në Kategorinë e Parë. Ndryshe nga sa u lajmërua, Sopoti e Dinamo kanë mbetur në grupin ... Read More »