Te fundit

Tag Archives: Bulzie

Bllacë, policia gjen dhe asgjëson lëndë narkotike

Policia e Bulqizës ka gjetur ditën e djeshme në fshatin Bllacë 575 bimë të dyshuara si Cannabis Sattiva. Bimët e gjetura janë asgjësuar nga policia sipas deklaratës së saj. Ditën e sotme policia e Bulqizës ka konfiskuar 575 rrënjë Cannabis Sattiva, në fshatin Shupenzë. Ndërkohë për lëndën narkotike në fshatin Bllacë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. /tvbulqiza.al Read More »