Te fundit

Tag Archives: Bune

Gjendet një viktimë në Bunë. Dyshohet të jetë vetëmbytur

Një person është gjetur i mbytur këtë mëngjes në lumin e Bunës, pranë fshatit Zus të Shkodrës. Viktima është identifikuar si shtetasi Nikë Strugaci, 62 vjeç nga Shkodra. Sipas policisë, nga ekspertiza paraprake rezulton se viktima nuk ka shenja dhune në trup dhe dyshohet se është vetëmbytur si pasojë e depresionit. Megjithatë, grupi hetimor po vazhdon hetimet për zbardhjen e ... Read More »