Te fundit

Tag Archives: Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti në shtator vjen në Shqipëri

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti, me datë 2 shtator do të udhëtojë drejt Tiranës për të promovuar librin e tij. Tekniku italian do të ketë një takim special me kryeministrin Edi Rama dhe disa të ftuar specialë në fushën e sportit, shkruan Neësbomb. Ky takim do të mbahet në datën dy shtator në orën 18:30 në ambientet e ... Read More »