Te fundit

Tag Archives: dhune ndaj gazetareve

Arrestohen dy policët që dhunuan gazetarët, ishin të dehur

Dy efektivët e policisë së Pogradecit që u denoncuan për dhunë nga disa gazetarë, janë arrestuar. Policia njoftoi se ata iu nënshtruan testit të alkoolit dhe rezultoi se konsumi ishte mbi normat. Për një efektive policie që ishte pjesë e patrullës që ndaluan gazetarët u vendos procedim disiplinor. Grupi i xhirimit i “News 24” i denoncoi policët se ushtruan dhunë ... Read More »