Te fundit

Tag Archives: dobing

Testi i Dobingut. Luiza Gega rezulton negativ

Luiza Gega mund të konsiderohet edhe zyrtarisht nënkampione e Europës, pas publikimit të testit të dobingut siguruar  nga Top Channel. Atletes i kanë ardhur rezultatet e të dyja analizave, të urinës që dhe të gjakut, që ka një përgjigje të vlefshme. Luiza Gega rezultoi e pastër, siç kishte premtuar ajo dhe trajneri i saj, Taulant Stërmasi, duke hedhur poshtë çdo ... Read More »