Te fundit

Tag Archives: Eduart Ndocaj

Ndocaj: Ngushëllon libanezin: Edhe unë kam ngrënë dru

Ndoshta nuk e keni vënë re me saktësi, por njëri nga “mjekët” që përcollën në aeroportin “Nënë Tereza” biznesmenin libanez Faad Mitri, ishte deputeti i PS Eduart Ndocaj. Ky i fundit, shkruan në Facebook-un e tij plot krenari se vet ai është rrahur kur ka qenë emigrant disa vite më parë, dhe tani i ka kërkuar biznesmenit të huaj që ... Read More »