Te fundit

Tag Archives: Elektricisti i vrare

Burg vrasësit të elektriçistit

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg vrasësin e elektricistit Zamir Velaj, ngjarja kjo e ndodhur pak ditë më parë në fshatin Oblikë te Shkodres. I penduar dhe me lot në sy Martin Zefi, kërkoi mëshirë para trupit gjykues, duke pohuar se krimin e kishte kryer në gjendje të dehur. 44-vjeçari Zamir Velaj, punonjës i OSHEE-së në Shkodër, u vra ... Read More »