Te fundit

Tag Archives: Ermal Mamaqi

Aksidentohet Ermal Mamaqi, reagon policia e Kosovës

Ermal Mamaqi të mërkurën është aksidentuar me makinë së bashku me dy miq të tij, në Ferizaj të Kosovës. Njëri prej të aksidentuarve ka shkruar një postim në rrjetin social Facebook, ku sipas tij aksidenti kishte ndodhur si pasojë e një rrethrrotullimi të pa ndriçuar dhe pa sinjalizuar në aksin Ferizaj – Shkup. Sipas Klan Kosovës që kontaktoi me zëdhënësin ... Read More »