Te fundit

Tag Archives: Fifa

Viti i fundit për “Topin e Artë”?!

Për shkak të një debati mes drejtuesve të France Football dhe Fifa duket se mund të mos vazhdojë më bashkëpunimi mes tyre. Presidenti i ri i qeverisë së Futbollit Botëror, Gianni Infantino duket se preferon dhënien e një çmimi të vecantë nga ana e insitucionit që ai drejton, atë të Lojtarit më të mirë të Vitit nga Fifa, që është ... Read More »