Te fundit

Tag Archives: fshati Kuzhnen – Mirditë

Mirditë, kapet autori i dyshuar për plagosjen e mëngjesit

Policia e Mirditës ka ndaluar Pal Prendecën, pasi dyshohet si autori I plagosjes së shtetasit N.P., ditën e sotme rreth orës 07:45. 68 vjeçari ishte banues  Kuzhnen – Mirditë, dhe ishte fshehur në një banesë të braktisur në zonën e  Kuzhnenit. Pas ndërhyrjes dhe kapjes së këtij shtetasi, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale edhe arma e ... Read More »