Te fundit

Tag Archives: fshati Radovesh

Zbulohet kanabis në fshatin Radovesh

Policia e Bulqizës ka zbuluar ditën e djeshme rreth orës 13:50, 108 bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa, në fshatin Radovesh. Sipas policisë bimët e gjetura ishin të kultivuara dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. GE/ tvbulqiza.al Read More »