Te fundit

Tag Archives: fshati Unjate Mat

Policia gjen Kanabis në Mat

Policia e Matit ka zbuluar 41 bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa në fshatin Unjate. Sipas policisë bimët e zbuluara ditën e djeshme janë asgjësuar. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. GE/ tvbulqiza.al Read More »