Te fundit

Tag Archives: Grabitje

Itali, shqiptari grabiste shtëpi dhe largohej me “Porsche”

Një shqiptar që grabiste shtëpi në Itali është aksidentuar në tentativë për t’i shpëtuar policisë. Ai ka vjedhur një vilë dhe më pas është larguar me një makinë super të shtrenjtë në Livorno. 34-vjeçari është arrestuar nga policia pasi doli nga një vilë në Forte dei Marmi. Ai u largua me një automjet tip “Porsche”, për t’i shpëtuar policisë, por ... Read More »

Tjetër video mbi largimin e grabitësve të Rinasit

Televizioni “Report Tv” ka siguruar një video që tregon mënyrën sesi kanë lëvizuar grabitësit e parave në aeroportin e Rinasit. Pamjet mbi lëvizjet e grabitësve të 1 milion eurove janë rregjistruar në nga kamerat e një biznesi në rrugën nacionale Rians-Fushë-Prezë. Videot kanë kaluar në administrimin e policisë. Nga pamjet duket se mjeti i përdorur nga grabitësit vjen nga një ... Read More »