Te fundit

Tag Archives: i mitur

Kurbin, gjendet 17-vjeçari i larguar nga shtëpia

Policia e Kurbinit ka gjetur dhe dorëzuar në shtëpi 14-vjeçarin me iniciale G.N., që u largua ditën e djeshme nga shtëpia. Largimi i tij nga banesa u denoncua në polici nga babai, 41-vjeçari me iniciale L.N. Sipas komunikatës së Komisarjatit të Kurbinit, i mituri  deklaroi se ishte larguar me dëshirën e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, ... Read More »