Te fundit

Tag Archives: Interi

Zëvendësohet Mancini

Interi ka gjetur zëvendësuesin që i përgjigjet emrit të Frank de Boer. Holandezi i Ajaksit pritet të firmos një kontratë 2-vjeçare me 2 milionë euro për sezonin e parë dhe 3 për ata pasardhës. Kjo pagë mesatare i lë duart e lira drejtuesve që të presin me shpresë të madhe Diego Simeonen, nëse argjentinasi do të pranojë joshjen prej disa ... Read More »