Te fundit

Tag Archives: Ismail Kadare

Realizohet me sukses operacioni i Ismail Kadaresë

Shkrimtari i shquar shqiptar Ismail Kadare, ka realizuar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Kadare po mbahet ende nën kujdesin e mjekëve pas ndërhyrjes që realizoi dhe aktualisht Kadare ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Të njëjtat burime thanë se brenda 2 ose 3 ditësh ai të lërë ambientet e spitalit, shkruan Lapsi.al Shkrimtari 80-vjeçar ... Read More »