Te fundit

Tag Archives: jaht luksoz

Ja kujt i përket jahti superluksoz në brigjet shqiptare

Një tjetër mjet luksi ka lundruar në ujërat shqiptare, pas superjahtit me vlerë 300 milionë dollarësh që u ankorua në brigjet shqiptare në fillim të muajit,. Bëhet fjalë për “Amphitrite”, jahti të cilin një nga personazhet më në zë britanikë e bëri të vetën për bukurinë e 22 milionë paundëve. Emri i saj është Joanne Kathleen Rowling dhe njihet si ... Read More »