Te fundit

Tag Archives: James Rodriguez

70 milion euro për James

Chelsea ka ofruar një shifër maramendëse për James Rodriguez, për transferimin e tij nga Reali. Sipas spanjolles “AS”, “blutë e Londrës”  pas refuzimit nga Zidane, presin një përgjigje edhe nga presidenti Florentino Perez për transferimin. James u aktivizua pak nga trajneri Zidane sezonin e shkuar dhe pak gjasa ka që edhe për sezonin e ri të gjejë hapësirë dhe shumë ... Read More »