Te fundit

Tag Archives: Juventus

Juventus nuk ndahet nga Dybala

E përditshmja ‘TuttoSport’ njofton se drejtuesit e kampionëve të Italisë kanë vendosur që të zgjasin kontratën me talentin argjentinas, i cili në sezonin e tij të parë në Torino arriti të shënojë 18 gola. Kontrata e re e Paul Dybala do të skadojë në vitin 2021 dhe do të shoqërohet me një rritje të pagës nga 3 në 5 milionë ... Read More »