Te fundit

Tag Archives: kanosje me arme

1 në i arrestuar dhe një tjetër në kërkim në Kurbin, kanosën me armë një person

Policia ka arrestuar 1 person, dhe shpallur në kërkim 1 tjetër, pasi kanosën me armë një person. U arrestua Erjol Shtjefanaku, 31 vjeç dhe banues në Mirditë, i cili ishte dënuar më parë për veprën penale “Kanosje “ dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit. Sipasa deklaratës së policisë gjithashtu është shpallur në kërkim dhe punohet ... Read More »