Te fundit

Tag Archives: Këpucën e Artë të Euro 2016.

Tre francezë i prijnë garës për Këpucën e Artë të Euro 2016

Antoine Griezmann, Olivier Giroud dhe Dimitri Payet janë duke i prirë garës për Këpucën e Artë të Euro 2016. Tre francezët kanë realizuar së bashku dhjetë gola për kombëtaren e tyre, që me fitoren 5 me 2 ndaj Islandës ka siguruar kualifikimin në gjysmëfinale ku do të përballet me Gjermaninë. Antoine Griezmann i prin kësaj gare me katër gola dhe ... Read More »