Te fundit

Tag Archives: Klemend Balili

Flamur Noka: Tahiri u takua me Balilin dhe Habiljat në Ksamil

Partia Demokratike ka deklaruar sërish akuza në adresë të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri për lidhjet e tij me Klemend Balilin. Flamur Noka denoncoi sot se Tahiri ka takuar Klemend Balilin në datën 12 Gusht në Ksamil, në shoqërinë e drejtorëve të Policisë së Vlorës dhe Gjirokastrës. “Ku ka qënë Tahiri mbrëmjen e datës 12 Gusht? A ke kaluar një ... Read More »