Te fundit

Tag Archives: Korc

Korçë, gjenden në kënetë trupat e pajetë të dy adoleshentëve

Polumbarët e RENEA-s kanë gjetur në kënetë trupat e pajetë të dy adoleshentëve të mbytur në fshatin Qatrom të Korçës. Dy kushërinjtë Rei dhe Berti Tahillari u zhdukën dje pasi kishin shkuar të laheshin në rezervuar. Alarmi në polici u dha mbrëmë teksa një shok i tyre pa në breg rrobat e dy 17-vjeçarëve, ndërkohë që nuk kishte asnjë shenjë ... Read More »