Te fundit

Tag Archives: Korpusi Azem Hajdari

FOTO/ Korpusi Azem Hajdari zbarkon në Dibër në mbrojtje të votës

Korpusi Azem Hajdari, pjesë e Partisë Demokratike, ka zbritur në Dibër për zgjedhjet bashkiake që do të mbahen më 11 shtator. Ata do të shpërndahen në të gjithë Bashkinë e Dibrës në mbrojtje të votës. Që në nisje të fushatës, PD ngriti një strukturë të posaçme që ka si mision monitorimin, verifikimin dhe denoncimim e shantazhit, blerjes së votës apo ... Read More »